Folkroost 92 UP

   Pristatome Jums projektą, kuris atlieka net penkias funkcijas: garažo, biuro, poilsio zonos su pirtimi, oranžerijos ir kartu parodomasis statinys. Šis pastatas sklype buvo statomas kaip pagalbinis, todėl į jį pavyko sutalpinti tiek daug funkcijų.

   Pastatas yra projektuotas ir statytas pagal standartizuotą “Folkroost” sistemą, o tai reiškia, kad jo ilgis, langų išdėstymas ir planas gali būti lanksčiai keičiamas pagal užsakovo poreikius. Šis statinys yra kaip parodomasis, dėl to rekomenduojame prieš statantis “Folkroost” tipo namą apžiūrėti jį gyvai.
    Taip Jūs pajusite vidinę erdvę, gyvai pamatysite savo būsimo namo formą ir lengviau įsivaizduosite išvaizdą.
    Apžiūros metu pakonsultuosime visais statybos klausimais. Visą tai padės lengviau suprojektuoti ir pastatyti Jūsų norimą namą.

   Šis statinys yra Molėtuose ir jei turite noro jį apžiūrėti skambinkite mums ir mes susiderinsime laiką, kada tai galėtumėte padaryti.

   Jei Jums nepatinka langų išdėstymas ar namo planas, mes juos lengvai koreguosime, taip kad pastatas atitiktų Jūsų poreikius!

Pastatas gali būti B, A+ energ. naud. klasės;

Turite klausimų dėl kainų? Neaišku kas yra segmentinis namas? Ar turite kitų klausimų? – visus atsakymus rasite skiltyje DUK.

Kainynai:
Namo planai: